Kola Číhal

Slevy a kupóny Kola Číhal

Aktuální slevy, akce a výhodné nabídky v obchodě Kola Číhal pro rok 2026. Navštivte oficiální web obchodu a využijte aktuální slevy.

Navštívit obchod na Heureka.cz

Aktuální slevové kupóny a akce

Kupón / Akce Popis Sleva Platnost Akce
Sleva na první nákup

Využijte slevu na váš první nákup v Kola Číhal.

27.08.2026 Využít
Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku v Kola Číhal.

Doprava zdarma 26.09.2026 Využít
Sleva na vybrané produkty

Speciální sleva na vybrané produkty v Kola Číhal.

11.09.2026 Využít
Sleva při osobním vyzvednutí

Sleva při vyzvednutí zboží na pobočce Kola Číhal.

26.09.2026 Využít

Poznámka: Pro aktuální a platné kupóny navštivte oficiální webové stránky obchodu Kola Číhal.

Recenze zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Hledáte aktuální slevy a kupóny pro Kola Číhal? Navštivte oficiální webové stránky Kola Číhal a zjistěte aktuální výhodné nabídky a slevy. Kola Číhal pravidelně aktualizuje své slevové nabídky, takže doporučujeme navštívit web obchodu pro nejnovější informace o akcích a výhodných cenách.

Pobočky obchodu

Kola Číhal má 1 poboček po celé České republice.

Kola Číhal

Kola Číhal, Staré Město, 68603

Způsoby platby

Způsob platby
Platební karta
Bankovní převod
Dobírka
Bezpečná platba kartou

O obchodu

Naše motto? "Milujeme cyklistiku. Milujte ji s námi." A naše mise? Udávat trendy nejen v tom, jak má e-shop vypadat, ale také v tom, jak má vypadat servis, který poskytuje Vám – svým zákazníkům.

Zobrazit detail obchodu

Statistiky

Recenze 725
Pobočky 1

Aktuální slevy a akce

Kola Číhal pravidelně nabízí slevy a akce na různé produkty. Navštivte oficiální web obchodu a zjistěte aktuální výhodné nabídky.

Zobrazit obchod na Heureka.cz

Recenze na Heureka.cz

Přečtěte si recenze zákazníků o obchodu Kola Číhal na Heureka.cz.

Zobrazit recenze