Danteo.cz – recenze a informace

Danteo je e-shop s přírodní kosmetikou a aromaterapií. Nabízíme širokou škálu produktů pro péči o tělo, pleť a vlasy.

Navštívit obchod

O obchodu Danteo.cz

Danteo je e-shop s přírodní kosmetikou a aromaterapií. Nabízíme širokou škálu produktů pro péči o tělo, pleť a vlasy. S více než 18 recenzemi od zákazníků má Danteo.cz bohaté zkušenosti s obsluhou zákazníků. Obchod nabízí široký sortiment v kategoriích jako jsou Aroma difuzéry, Stykače, Svíčky, Vonné oleje. Danteo.cz provozuje 2 poboček po celé České republice, včetně poboček v Cheb. Obchod nabízí různé způsoby platby včetně Platební karta, Bankovní převod, Dobírka a dalších platebních metod. Pro více informací o obchodu Danteo.cz navštivte oficiální webové stránky nebo si přečtěte recenze zákazníků na Heureka.cz.

Způsoby platby

  • Způsob platby
  • Platební karta
  • Bankovní převod
  • Dobírka
  • Bezpečná platba kartou

Statistiky obchodu

Počet recenzí 18
Počet poboček 2
Počet zobrazení 92

Recenze na Heureka.cz

Přečtěte si 18 recenzí od skutečných zákazníků na Heureka.cz. Zjistěte, co o obchodu Danteo.cz říkají ostatní nakupující.

Zobrazit recenze na Heureka.cz

Kategorie produktů obchodu

Danteo.cz nabízí produkty v následujících kategoriích. Celkem 4 kategorií produktů:

Pobočky obchodu

Danteo.cz má 2 poboček po celé České republice. Níže najdete seznam některých z nich:

Danteo.cz

Májová 51, Cheb, 35002

Danteo.cz

Třída Svobody 6, Cheb, 35002

Recenze zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo napíše recenzi!

Napsat recenzi

Minimálně 10 znaků

Často kladené otázky

Jaké jsou způsoby platby v Danteo.cz?

Danteo.cz nabízí následující způsoby platby: Platební karta, Bankovní převod, Dobírka, Bezpečná platba kartou.

Kolik má Danteo.cz poboček?

Danteo.cz provozuje celkem 2 poboček po celé České republice. Pobočky najdete například v Cheb.

Jaké kategorie produktů nabízí Danteo.cz?

Danteo.cz se specializuje na následující kategorie: Aroma difuzéry, Stykače, Svíčky, Vonné oleje.

Jaké jsou oficiální webové stránky Danteo.cz?

Oficiální webové stránky Danteo.cz jsou: https://www.danteo.cz/

Jaké informace o Danteo.cz?

Danteo je e-shop s přírodní kosmetikou a aromaterapií. Nabízíme širokou škálu produktů pro péči o tělo, pleť a vlasy.